BIOGRAPHY

3. july 2016 at 9:39

Bebe Rexha vlastním jménem Bleta Rexha se narodila 30. srpna 1989 v Brooklynu, New York. Bebe je americká zpěvačka, producentka a textařka. Je původem albánka, ale její rodiče v 80. letech emigrovali do Ameriky za lepší život.

Její pravé jméno - Bleta - v albánštině znamená 'Včela', anglicky 'Bumblebee'. Její dědeček chtěl, aby se tak jmenovala, protože měla jako malá veliké oči. Nakonec ji tak rodiče opravdu pojmenovali.

V březnu 2010 se Bebe stala hlavní zpěvačkou skupiny Black Cards. Téhož roku byl vydán jejich první singl Dr.Jekyll and Mr.Fame. 12.1.2012 skupina na Facebooku z neznámých důvodů oznámila, že Bebe už nadále není členkou.

Bebe podepsala smlouvu s Warner Bros. Records a začala sólo kariéru sama za sebe. Napsala velmi známou píseň pro Eminema a Rihannu-'The Monster' nebo 'Like a Champion' pro Selenu Gomez. V roce 2013 byla vydána píseň skupiny Cash Cash 'Take Me Home' s jejím featuringem. Bebe začala pracovat na svém prvním albu (EP). 21.3.v roce 2014 vydala singl 'I Can't Stop Drinking About You'. 23.12.téhož roku pak videoklip pro píseň 'I'm Gonna Show You Crazy'. Stejný den byl také vydán song 'Gone',nicméně bez videoklipu.

V roce 2015 byl vydán song Davida Guetty s jejím featuringem Yesterday, který také napsala sama.Téhož roku se do prvních příček hitparád vyhoupla Guetty píseň 'Hey Mama', ale také pouze s Bebeiným featuringem společně s Nicki Minaj a Afrojack.

Její EP s pěti písněmi bylo vydáno 12.5. 2015 a neslo název I Don't Wanna Grow Up jako jedna z písní. 14.10. téhož roku byla vydána píseň Me,Myself & I s raperem G-Eazym.

16.3.2016 vydala nový singl No Broken Hearts s featuringem Nicki Minaj a oznámila práci na prvním studiovém debutovém albu. Další singl vydala v říjnu 2016 I Got You a oznámila také vydání jejího prvního alba s názvem All Your Fault, který by měl vyjít v lednu 2017.
 


Comments

1 alenka alenka | 12. september 2016 at 21:16 | React

Podívej, zde jsem našla super kupóny http://slevovykupon.net/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama